O nas

CTS Chemistry to rozwiązania dla profesjonalistów

Naszą firmę tworzą ludzie, dla których chemia jest prawdziwą pasją, a nowoczesne technologie zawodowym wyzwaniem.

Skuteczność jest dla nas najważniejsza

Nasze produkty są skuteczne i łatwe w zastosowaniu. Dzięki nim każda powierzchnia wygląda lepiej niż kiedykolwiek, łatwiej podlega czyszczeniu, wolniej ulega eksploatacji i jest bezpieczniejsza dla użytkowników.
Antypoślizg

Antypoślizg

Zmywacze

Zmywacze

Impregnaty
Rozpuszczalnikowe

Impregnaty

Impregnaty
Wodne

Impregnaty

Zawsze pracujemy według ściśle określonej strategii biznesowej i marketingowej

Business To Business
B2B

Business To Business

Naszym Partnerom biznesowym sprzedajemy preparaty w preferencyjnych cenach. Dzięki skuteczności oferowanych przez Nas zmywaczy i impregnatów Nasi Kupujący korzystają z usług doczyszczania, impregnacji czy zabezpieczeń antypoślizgowych.
Private Label
Marka własna

Private Label

Oferujemy produkcję pod markę własną (private label) dla sieci handlowych i innych dystrybutorów chemii budowlanej. Każda receptura w nowym projekcie jest unikatowa i nowoczesna.

Stawiamy na:

Nowoczesne Technologie

Nasze produkty są w Polsce i na rynkach zagranicznych uznawane za symbol jakości, skuteczności i bezpieczeństwa Stosowanie nowoczesnej i zawsze najnowszej technologii pomaga nam utrzymywać ten status.

Unikatowe rozwiązania

Posiadamy autorskie, opatentowane i certyfikowane receptury dla naszych produktów. Dzięki temu nasze produkty są wyjątkowo skuteczne.

Inwestycje i rozwój

Inwestycja w naszą infrastrukturę jest dla nas wyjątkowo ważna. Dzięki niej utrzymujemy wysoką jakość i możemy systematycznie rozwijać portfolio.

Zarząd CTS Chemistry

Arkadiusz Bonder
CEO

Arkadiusz Bonder

„Jesteśmy gotowi do realizacji nowych zadań i podejmowania wyzwań. Potrafimy dostosować nasze portfolio do potrzeb różnych klientów.”
Maciej Wlazło
General Manager

Maciej Wlazło

” Inwestujemy w rozwój, szkolenia pracowników i własną infrastrukturę. Naszym celem jest utrzymanie wysokiej jakości produktów i nieustający wzrost asortymentu.”