Stawiamy na rzetelność, uczciwość oraz pełną lojalność wobec naszych Partnerów.

Zostań Partnerem

Możliwe Formy Partnerstwa

Partner Handlowy

Jednym z nadrzędnych kryteriów doboru Autoryzowanych Partnerów Handlowych jest jakości obsługi klienta. Stawiamy ją na pierwszym miejscu na każdym etapie relacji – od rekomendacji właściwego rozwiązania, poprzez wsparcie techniczne oraz pełną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Autoryzowany Przedstawiciel

Nasi autoryzowani Dystrybutorzy to firmy, które spełniają określone wymagania i mają kwalifikacje do dostarczania naszych produktów, usług i wsparcia Klientów w naszym imieniu. Zawsze przechodzą u nas szkolenia i są na bieżąco z nowymi technologiami, które udostępniamy na rynku.

Punkt sprzedaży

Pomagamy w osiąganiu celów sprzedażowych, ponieważ wierzymy, że sukces naszych partnerów jest naszym rozwojem. Nie oferujemy jednego zestawu narzędzi i produktów dla wszystkich, nasze indywidualne pakiety wsparcia są dostosowane tak, aby zapewnić wsparcie tam, gdzie jest ono najbardziej potrzebne.

Zawsze pracujemy według ściśle określonej strategii biznesowej i marketingowej.

Business To Business
B2B

Business To Business

Naszym Partnerom biznesowym sprzedajemy preparaty w preferencyjnych cenach.Dzięki skuteczności oferowanych przez Nas zmywaczy i impregnatów Nasi Kupujący korzystają z usług doczyszczania, impregnacji czy zabezpieczeń antypoślizgowych.
Private Label
Marka Własna

Private Label

Oferujemy produkcję pod markę własną (private label) dla sieci handlowych i innych dystrybutorów chemii budowlanej. Tworzenie marek własnych dla naszych Klientów jest zawsze ważnym zadaniem. Każda receptura w nowym projekcie jest unikatowa i nowoczesna.