Polityka wysyłki

 1. Sprzedaż Towarów za pośrednictwem Sklepu Internetowego odbywa się jedynie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, a Dostawa Towaru dostępna jest wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
 2. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Towaru:
 3. a) Przesyłka kurierska;
 4. b) Przesyłka kurierska za pobraniem;
 5. c) Transport własny Sprzedawcy;
 6. d) Odbiór osobisty w CTS Chemistry Sp. z o.o. – po uprzednim umówieniu godziny dostępny pod adresem CTS Chemistry ul. Okulickiego 19, 05-500 Piaseczno.
 7. Dostawa Towaru do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Towaru (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) ponosi Klient i są one wskazywane Klientowi w trakcie składania Zamówienia, w tym również bezpośrednio przed dokonaniem przez Klienta czynności oznaczającej złożenie przez Klienta oświadczenia woli zawarcia Umowy Sprzedaży.
 8. Odbiór osobisty Towaru przez Klienta jest bezpłatny.
 9. Koszt dostawy Towaru- znajduje się w załączniku "Koszty dostawy i płatności"
 10. Wysyłka Zamówienia nastąpi w terminie wskazanym w karcie danego Towaru. W przypadku Towarów o różnych terminach wysyłki, wysyłka zostanie dokonana w najdłuższym podanym terminie.
 11. CTS Chemistry zastrzega, że Czas wysyłki zamówienia jest liczony od chwili zaksięgowania wpłaty na rachunku CTS Chemistry, jednakże w przypadku wyboru przez Klienta wysyłki za pobraniem – od chwili zawarcia Umowy Sprzedaży.
 12. Termin wysyłki wskazany przez Sprzedawcę nie jest równoznaczny z terminem doręczenia Towaru do Klienta – do terminu wysyłki wskazanego przez Sprzedawcę należy doliczyć czas niezbędny na jej dostarczenie, tj. od chwili wysyłki do doręczenia Klientowi, przewidziany w regulaminie wybranego operatora kurierskiego. W przypadku dostawy transportem własnym Sprzedawcy termin dodatkowy wynosi od 5-7 Dni Roboczych
 13. W przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego, Zamówienie będzie gotowe do odbioru przez Klienta w terminie do 3 dni roboczych, chyba że w opisie danego Towaru lub w trakcie składania Zamówienia podano inny termin, w każdym przypadku nieprzekraczający 7 Dni Roboczych. W przypadku Towarów o różnych terminach gotowości do odbioru, Zamówienie będzie gotowe do odbioru w najdłuższym podanym terminie, który nie może przekroczyć 7 Dni Roboczych. O gotowości Towaru do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę przy pomocy danych kontaktowych podanych w Zamówieniu.
 14. CTS Chemistry zastrzega, że termin gotowości Zamówienia do odbioru jest liczony od chwili zaksięgowania wpłaty na rachunku CTS Chemistry, jednakże w przypadku wyboru płatności gotówką przy odbiorze – od chwili zawarcia Umowy Sprzedaży.